sprawa cywilna

Kompleksowa pomoc prawna dla klientów indywidualnych

Kancelaria oferuje wszechstronną pomoc prawną z zakresu różnych gałęzi prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, spadkowych oraz spraw z zakresu prawa rodzinnego, co pozwala udzielać pomocy nawet w wyjątkowo skomplikowanych sytuacjach. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, maksymalnie się angażując, wykazując się zrozumieniem i należytą uwagą dla każdego Klienta, tak, aby doprowadzić do skutecznego rozwiązania powstałego problemu, zakończenia sprawy.

Zakres naszej oferty obejmuje w szczególności:

  • sprawy cywilne,
  • sprawy spadkowe,
  • sprawy rodzinne,
  • sprawy upadłościowe.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej Kancelarii.

przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
Więcej informacji
klienci indywidualni

Klienci indywidualni

Coraz częściej w życiu codziennym zachodzą takie sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej. Na szczęście czasy się zmieniają i dzisiaj do prawnika idzie się nie w momencie otrzymania pozwu, ale wcześniej, kiedy jest jeszcze czas na ustalenie odpowiedniej linii obrony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych.
Więcej informacji
syndyk

Syndyk

W tej zakładce znajdą Państwo informacje dotyczące prowadzonych postępowań upadłościowych oraz możliwości skorzystania z pomocy prawnej w zakresie ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorców, jak upadłości konsumenckich, które dają szansę na zwolnienie od długów niemożliwych do spłacenia w trybie zwykłej egzekucji).
Więcej informacji