Obsługa inwestycji

Zajmujemy się pełną obsługą prawną związaną z inwestycjami w nieruchomości, obejmującą wszystkie czynności związane z zakupem, ich obrotem oraz zarządzaniem. Współpracujemy z deweloperami, firmami budowlanymi i prywatnymi inwestorami, poszukującymi doradztwa i wsparcia prawnego w realizacji projektów inwestycyjnych.

Towarzyszymy na każdym etapie inwestycji

Obsługa prawna inwestycji rozpoczyna się już na etapie procesu jej przygotowania i obejmuje opracowanie i negocjowanie umów, a także reprezentowanie klientów przed organami administracji państwowej. Postępowanie to jest niezbędne do rozpoczęcia inwestycji. Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu wymaganych pozwoleń związanych z procesem budowy, zagospodarowaniem przestrzennym oraz pozwoleniem na budowę.
Zajmiemy się analizą i badaniem stanu prawnego nieruchomości, na podstawie których wskażemy inwestorowi potencjalne ryzyka oraz zaproponujemy rozwiązania dotyczące realizacji przedsięwzięcia.

Doradztwo inwestycyjne

Oprócz opiniowania, sporządzania dokumentów i reprezentowania klientów przed organami administracji państwowej, zapewniamy doradztwo obejmujące zaproponowanie rozwiązań oraz wyjaśnienie wszelkich niejasności związanych z zastosowaniem przepisów prawa w procesie inwestycyjnym. Zapewniamy dyspozycyjność i szczegółowe informacje o bieżących postępach w procesie inwestowania.

Przedsiębiorcy

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
Więcej informacji

Klienci indywidualni

Coraz częściej w życiu codziennym zachodzą takie sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej. Na szczęście czasy się zmieniają i dzisiaj do prawnika idzie się nie w momencie otrzymania pozwu, ale wcześniej, kiedy jest jeszcze czas na ustalenie odpowiedniej linii obrony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych.
Więcej informacji

Syndyk

W tej zakładce znajdą Państwo informacje dotyczące prowadzonych postępowań upadłościowych oraz możliwości skorzystania z pomocy prawnej w zakresie ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorców, jak upadłości konsumenckich, które dają szansę na zwolnienie od długów niemożliwych do spłacenia w trybie zwykłej egzekucji).
Więcej informacji