Sprawy rodzinne

Prowadzimy sprawy rodzinne obejmujące negocjacje i mediacje między małżonkami, sporządzanie wniosków i dokumentów, a także reprezentowanie klientów przed sądem. Dzięki empatii, wiedzy i praktycznym umiejętnościom, pomagamy naszym klientom i ich bliskim przejść przez ten trudny okres. Dokładamy wszelkich starań, by skutecznie dochodzić praw naszych klientów.

Rozwód i separacja

Wspieramy naszych klientów w procesie separacji lub rozwodu. Reprezentujemy klientów w sprawach o rozwód bez orzeczenia o winie, a także z orzeczeniem o winie jednej ze stron. Oba rozwiązania mają różny wpływ na dalsze procesy sądowe, co dokładnie przedstawimy na konsultacji w kancelarii. Pomożemy również w podjęciu decyzji. W ramach usług zajmiemy się przygotowaniem pozwu rozwodowego i pomożemy w kompletowaniu dokumentacji. Będziemy czuwać nad przebiegiem procesu.

Władza rodzicielska i kontakty z dzieckiem

W przypadku separacji lub rozwodu niezbędne jest szybkie działanie w kierunku ustalenia praw rodziców i zabezpieczenia kontaktów z dzieckiem tak, by oboje rodziców mogło aktywnie uczestniczyć w wychowaniu potomstwa. Prowadzimy sprawy o ograniczenie, zawieszenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej. Pomagamy również w przywróceniu władzy rodzicielskiej. Zajmujemy się zabezpieczeniem kontaktów na czas trwania postępowania. Reprezentujemy klientów w procesie ustalenia lub ograniczenia kontaktów z dzieckiem. W ramach usługi oferujemy indywidualne porady prawne, sporządzanie pism i pomoc w kompletowaniu materiału dowodowego.

Alimenty

Świadczymy doradztwo prawne w sprawach o alimenty. Pomożemy w przygotowaniu pozwów i będziemy reprezentować pozwanego lub powoda w procesie sądowych. Zakres naszych usług obejmuje pomoc w uzyskaniu zabezpieczenia finansowego dla dziecka. O alimenty wystąpić mogą również rodzice oraz krewni w linii prostej, rodzeństwo, zstępni i wstępni. Prowadzimy sprawy o alimenty wobec byłego małżonka, tylko w przypadku, gdy nie został uznany o wyłącznego winnego rozpadu małżeństwa, a więc w sytuacji, gdy sąd orzekł o rozwodzie bez winy, z winy drugiej osoby lub z obustronną winą.

Przedsiębiorcy

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
Więcej informacji

Klienci indywidualni

Coraz częściej w życiu codziennym zachodzą takie sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej. Na szczęście czasy się zmieniają i dzisiaj do prawnika idzie się nie w momencie otrzymania pozwu, ale wcześniej, kiedy jest jeszcze czas na ustalenie odpowiedniej linii obrony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych.
Więcej informacji

Syndyk

W tej zakładce znajdą Państwo informacje dotyczące prowadzonych postępowań upadłościowych oraz możliwości skorzystania z pomocy prawnej w zakresie ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorców, jak upadłości konsumenckich, które dają szansę na zwolnienie od długów niemożliwych do spłacenia w trybie zwykłej egzekucji).
Więcej informacji