prawo

O kancelarii

Wspólnicy Kancelarii – radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem – absolwenci Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie, ukończyli aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie z wynikiem bardzo dobrym i od roku 1997 (Krzysztofa Drzewieniecka) oraz od roku 2003 (Wojciech Drzewieniecki) wykonują zawód radcy prawnego.

Wspólnicy Kancelarii od roku 1999 (Krzysztofa Drzewieniecka) oraz od roku 2004 (Wojciech Drzewieniecki) pełnią funkcję nadzorców sądowych i syndyków, a od 2010 roku, po zdaniu państwowych egzaminów, posiadają licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

Wielość prowadzonych postępowań układowych i upadłościowych daje nam bardzo duże doświadczenie i umiejętności w przygotowywaniu do upadłości, reprezentowaniu w postępowaniu o ogłoszenie upadłości, a następnie w samym postępowaniu upadłościowym.

Nasz zespół stworzony początkowo z absolwentów prawa i aplikantów radcowskich aktualnie składa się w większości z młodych radców prawnych, którzy doświadczenie zdobywali pod naszym okiem w trakcie aplikacji, po skończeniu, której i uzyskaniu tytułu radcy prawnego kontynuują współpracę z nami. Zespół został stworzony w celu zapewnienia wszechstronnej obsługi prawnej, zarówno dla dużych podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.

Usługi świadczymy profesjonalnie, z należytą starannością, w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Klienci Kancelarii otrzymują pełną gwarancję zachowania w tajemnicy wszelkich informacji przekazanych Kancelarii, w związku z udzielaniem pomocy prawnej.

przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
Więcej informacji
klienci indywidualni

Klienci indywidualni

Coraz częściej w życiu codziennym zachodzą takie sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej. Na szczęście czasy się zmieniają i dzisiaj do prawnika idzie się nie w momencie otrzymania pozwu, ale wcześniej, kiedy jest jeszcze czas na ustalenie odpowiedniej linii obrony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych.
Więcej informacji
syndyk

Syndyk

W tej zakładce znajdą Państwo informacje dotyczące prowadzonych postępowań upadłościowych oraz możliwości skorzystania z pomocy prawnej w zakresie ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorców, jak upadłości konsumenckich, które dają szansę na zwolnienie od długów niemożliwych do spłacenia w trybie zwykłej egzekucji).
Więcej informacji