O nas – Kancelaria Radców Prawnych Adversus

Kancelaria Radców Prawnych Adversus została założona w 1998 roku. Wspólnicy firmy (Krzysztofa Drzewieniecka i Wojciech Drzewieniecki) szczycą się wieloletnim doświadczeniem. Ukończyli aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie z wynikiem bardzo dobrym i od lat pełnią funkcję nadzorców sądowych i syndyków. Dodatkowo, od 2010 roku posiadają licencje doradców restrukturyzacyjnych.

Pracownicy Kancelarii Adversus to w większości ludzie, którzy pod naszym okiem odbyli aplikację radcowską. Po jej ukończeniu z sukcesem zdali egzaminy zdobywając tytuł radcy prawnego. Obecnie kontynuują współpracę z nami, zapewniając naszym Klientom wszechstronną obsługę prawną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii oraz skorzystania z usług. Gwarantujemy fachowe podejście oraz pełną dyskrecję.

Przedsiębiorcy

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
Więcej informacji

Klienci indywidualni

Coraz częściej w życiu codziennym zachodzą takie sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej. Na szczęście czasy się zmieniają i dzisiaj do prawnika idzie się nie w momencie otrzymania pozwu, ale wcześniej, kiedy jest jeszcze czas na ustalenie odpowiedniej linii obrony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych.
Więcej informacji

Syndyk

W tej zakładce znajdą Państwo informacje dotyczące prowadzonych postępowań upadłościowych oraz możliwości skorzystania z pomocy prawnej w zakresie ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorców, jak upadłości konsumenckich, które dają szansę na zwolnienie od długów niemożliwych do spłacenia w trybie zwykłej egzekucji).
Więcej informacji