Kontakt z Kancelarią Radców Prawnych Adversus s.c.

Wszystkich Państwa zainteresowanych ofertą Kancelarii Prawnej Adversus s.c., serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub pojawienia się osobiście w biurze firmy w Szczecinie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i udzielimy potrzebnej pomocy.

 

Biuro:

Kancelaria Radców Prawnych „Adversus” s.c.
ul. Jagiellońska 67A lok. 7
70-382 Szczecin

tel: 091 422 78 82
tel.: 091 812 14 43
tel.: 091 311 51 26
fax: 091 812 14 43
e-mail: sekretariat@kancelaria-adversus.pl

Radcy prawni:

Krzysztofa Drzewieniecka
e-mail: drzewieniecka@kancelaria-adversus.pl
tel. kom.: +48 693 372 964

Wojciech Drzewieniecki
e-mail: drzewieniecki@kancelaria-adversus.pl
tel. kom.: +48 501 554 034

 

Przedsiębiorcy

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy nie tylko osoby prawne, ale również osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.
Więcej informacji

Klienci indywidualni

Coraz częściej w życiu codziennym zachodzą takie sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej porady prawnej. Na szczęście czasy się zmieniają i dzisiaj do prawnika idzie się nie w momencie otrzymania pozwu, ale wcześniej, kiedy jest jeszcze czas na ustalenie odpowiedniej linii obrony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych.
Więcej informacji

Syndyk

W tej zakładce znajdą Państwo informacje dotyczące prowadzonych postępowań upadłościowych oraz możliwości skorzystania z pomocy prawnej w zakresie ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorców, jak upadłości konsumenckich, które dają szansę na zwolnienie od długów niemożliwych do spłacenia w trybie zwykłej egzekucji).
Więcej informacji